Gönderim ve Teslimat

Siparişim bana ne zaman ulaşır?

 

Ürünlerimiz stok değil sizlere özel taze olarak hazırlandığı için siparişiniz bize ulaştıktan sonra 2 gün içerisinde hazırlanıp sizin tarafınıza ertesi gün sevk edilebilmektedir.

Hava koşulları ve coğrafi nedenlerden dolayı süre uzaması kargo şirketinin sorumluluğundadır. Siparişini verdiğiniz ürünlerin stoklarda olmaması durumunda sizlere telefonla bilgi verilecektir. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılamamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınacaktır. Teslimatta yaşadığınız herhangi bir sorunu 0533 422 36 68 numaralı telefondan veya info@gabfoods.net mail adresinden bizlere aktarabilirsiniz.

İade ve Değişim

Siparişinizde kusurlu ya da yanlış bir ürün ulaşması halinde iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Siparişinizle ilgili sizi rahatsız eden herhangi bir durumda bize info@gabfoods.net mail adresinden ya da 0533 422 36 68 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Dondurulmuş veya +4 derecede saklanması gereken ürünlerde iade kabul edilmez. (Mesafeli satış sözleşmesi Madde 9)

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, tahrip etmeden, ürünü kullanmadan ve daha sonra tekrar satışına engel olmayacak şekilde teslim tarihinden itibaren onbeş (15) günlük süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo firması yetkilisinin önünde açarak kontrol ediniz, eğer bir sorun varsa ürünü teslim almayıp, kargo firmasına tutanak tutturunuz. Ürünü teslim aldığınız takdirde kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş sayılacağınızı önemle hatırlatırız.

Ürünlerin iadesinde kargo ücreti göndericiye aittir. İade etmek etmek istediğiniz ürünün tüm fatura nüshaları ile birlikte kargoda zarar gelmeyecek şekilde paketleyip bize gönderebilirsiniz. İade ürün bedeli, ürünler elimize ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza veya banka hesabınıza iade edilir.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.